Mulberry

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1971)
Mulberry

VÄSKA, Mulberry.

Brunt präglat skinn fodrad med scotchgraintyg. Invändig samt utvändig ficka med dragkedja. Märkt med numrerad och logoförsedd platta, "Mulberry, Made in England" etikett i läder, samt "Fabriqué en Angleterre". Bredd 26, höjd 20 cm.

Bruksslitage, repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS