Niels Hansteen

(Norja, 1855-1912)
Niels Hansteen
(Norja, 1855-1912)

NIELS HANSTEEN, olja på duk, signerad.

Marint motiv. 39 x 59 cm.

Sedvanligt ytslitage, mindre fläckar.

Lähtöhinta
6 000 SEK