Kellot
474574

FICKURSSKÅP, 24 st fickur i Karl-Johan fodral, 1800-talets slut.

93x31. Skåp i björk.

Slitage. Enstaka mindre skada. Inget av fickuren är funktionstestade. Senare glas på dörr. Och avsågat krön upptill vid glas.

Lähtöhinta
3 000 SEK