SKÅLFAT, jugend. WMF, troligen Albert Mayer.

Två sittande figurer vid en damm. Längd 34, bredd 25, höjd 16.

Slitage. Märken och repor. Slitage på försilvringen.

Lähtöhinta
1 500 SEK