475817

DAMARMBANDSUR, 18 k vitguld, Omega, 1900-talets andra hälft. Total vikt 42 g.

Manuell, kvadratisk boett prydd med diamanter, etui samt ytterbox medföljer. Mått 14x14 mm.

Bruksslitage, ej funktionstetstad.

Lähtöhinta
8 000 SEK