Gunnar Tandberg

(Ruotsi, 1894-1954)
Gunnar Tandberg
(Ruotsi, 1894-1954)

GUNNAR TANDBERG, olja på duk. Signerad.

Föreställande Gösta Ekman. 116 x 89.

Smärre slitage. Färgbortfall. Krackeleringar.

Lähtöhinta
4 000 SEK