Taide Grafiikka
476204

William Scharff

(Tanska, 1886-1959)

WILLIAM SCHARFF, litografi, signerad och daterad i trycket 1918.

Komposition, 51 X 67.

Mittveck, ej examinerad ur ram.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Lähtöhinta
2 000 SEK