KUVERTTALLRIKAR, 16 st, mässing, varav 8 st Stelton, Danmark, 1900-talets senare hälft.

Mässing. Rund form. Diameter ca 28,5 -29 cm.

Slitage, repor och nagg/märken. Missfärgning och fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK