476565

FRACKUR, 18 k guld, Movado. Total vikt med urverk ca 52 gram.

Urtavla med förgyllda siffror samt infattade rubiner samt sekundvisare. Diameter 46 mm. Etui.

Monogram. Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK