PARTI PORTRÄTTMINIATYRER, 5 st, mest 1900-tal.

Oval miniatyr med porträtt av herre i allongperuk, möjligen 1700-tal. Övriga minatyrer från 1900-talet och av olika storlek och med porträtt av olika eleganta damer. Bildstorlek 4,5 x 3,5 - 8 x 6 cm.

Slitage, ej examinerade ur ram.

Lähtöhinta
2 500 SEK