478196

RING, empirestil, 14k och ädelstenar, 1900-tal. Vikt ca 4,2 gram.

Storlek ca 17,75/55. Fasetterad diamant i mitt krönt av bl.a rubin. I form av blomsteruppsats.

Repor. Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK