478308

ARMBANDSUR, herr, Girard Perregaux, Frimurarsymboler, 1950-tal.

Doublé, bakboett i stål, index med frimurarsymboler, liten sekundvisare, krona med blå sten, diameter 34mm,

Senare bakboett, urverk något löst i boett. Slitage. Repor på glas. Krona möjligen senare. Urtavla med smuts. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
4 000 SEK