Per Daniel Holm

(Ruotsi, 1835-1903)
Per Daniel Holm
(Ruotsi, 1835-1903)

PER DANIEL HOLM, olja på duk, signerad och daterad 1863.

Norrländskt landskap. 36 x 51 cm.

Några färgbortfall.

Lähtöhinta
4 000 SEK