Poul Steffensen

(Tanska, 1866-1923)
Poul Steffensen
(Tanska, 1866-1923)

POUL STEFFENSEN, olja på duk, signerad och daterad 1920.

Kor vid vattendrag. 70 x 100.

Repor. Ytsmuts.

Lähtöhinta
10 000 SEK