480322

ARMBANDSUR, herr, 14 k guld, "Geneve", Omega, 1900-talets andra hälft.

Manuell. Urtavla med stavindex. Diameter 34 mm. Armband i brunt läder med spänne i silver.

Bruksslitage, senare armband, boett med gravyr, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 500 SEK