Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
480846

MATSKÅL, tenn, Johan Albert Gellerstedt, Härnösand 1847

Två olika hänklar, en i form av mussla samt en rund genombruten. Diam ca 20,5 cm. Höjd ca 7,5 cm.

Slitage. Repor. Tuschmärken.

Lähtöhinta
1 500 SEK