Muut
480883

BOKGÖMMA / SCHATULL, sent 1800-tal

I form av 3 ihåliga böcker med gångjärn. Inuti medföljande plunta och glas. Längd ca 18, bredd ca 10, höjd ca 12 cm.

Slitage, mindre skador. Troligen minder malskador.

Lähtöhinta
1 500 SEK