Gucci

(Italia, Founded in 1921)
Gucci
(Italia, Founded in 1921)

PARTI SOLGLASÖGON, 3 par, Ray-Ban, Gucci samt Giorgio Armani.

Ray-Ban, "Bohemian", märkta B&L Ray-Ban, Gucci märkta med bl.a GG 1530/S, båda i sköldpaddsimiterande plast. Armani med läderimitation runt glas, metallskalmar märkta med bl.a 624 812 small 135. Samtliga med etui.

Bruksslitage. Obetydliga repor på glas. Läderimitation med sprickor.

Lähtöhinta
1 500 SEK