Kellot
481544

BAROMETER samt SKEPPSUR, Schatz, 1900-talets andra hälft.

Mässingspatinerad metall. Monterade på träplatta. Längd 62 cm.

Sedvanligt ytslitage, repor. Ej funktionstestade. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK