Kellot
482082

ARMBANDSUR, herr, Omega, Seamaster, stål, 1960-tal.

Manuell, liten sekundvisare, diameter 35mm, krona med logo. Senare flexband i stål.

Slitage. Plexiglas med repor. Ej funktionstestad. Smärre anlöpning på urtavla.

Lähtöhinta
1 500 SEK