KUNGLIGA FOTOGRAFIER, 2 st, Prinsessan Sibylla resp Kronprins Carl Gustaf av Sverige, sign. 1949.

Svartvita fotografier, ca 26 x 20 cm resp. ca 14,5 x 10,5 .

Gulnade fotografier och passepartouter. En ram saknar glas. Obetydlig smuts. Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK