Louis Vuitton

(Ranska, Founded in 1854)
Louis Vuitton
(Ranska, Founded in 1854)

RESVÄSKA, Louis Vuitton, 1900-talets mitt.

Monogrammönstrat läder. Bruna detaljer. Mässingsbeslag. Längd 70. Bredd 46. Djup 23 cm.

Hårt slitage. Skador. Monogram i tusch. Fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK