Emil Åberg

(Ruotsi, 1864-1940)
Emil Åberg
(Ruotsi, 1864-1940)

EMIL ÅBERG, olja på pannå, signerad.

Båttur, 40x50 cm.

Smärre färgbortfall.

Lähtöhinta
2 000 SEK