TIDSKRIFTER, 15 st, "Derriere le Miroir". Innehållande litografier.

Bl a Chagall, Miro, Tapies Calder, och Chillida. Nr 14/15, 155, 190, 192, 195, 207, 209, 221, 222, 224, 230, 234, 242, 246 och 253.

Mindre slitage. Ej genomgångna.

Lähtöhinta
2 000 SEK