483553

ARMBANDSUR, 14 k guld på stål, Omega Seamaster "De Ville". 1964.

Urtavla med förgyllt stavindex. Sekundvisare. Diameter ca 3,5 cm. Svart läderband. Längd ca 23 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK