Anders Trulson

(Ruotsi, 1874-1911)
Anders Trulson
(Ruotsi, 1874-1911)

ANDERS TRULSON, olja på duk, monogramsignerad

Nakenstudier på båda sidor duken. Bildmått 74 x 50 cm

Ytslitage. Mindre hål och fläckar. Krackelyrer. Något ojämn yta samt duk släppt något från ram.

Lähtöhinta
6 000 SEK