Manfred Flyckt

(Ruotsi, 1893-1956)
Manfred Flyckt
(Ruotsi, 1893-1956)

MANFRED FLYCKT, olja på duk, signerad.

Blomsterstilleben. 74 x 58 cm.

Sedvanligt ytslitage,

Lähtöhinta
3 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS