486209

DAMARMBANDSUR, Universal, Geneve. 1970-tal. Vikt ca 25 g.

Rektangulär boett i 18 k guld ca 2,7 x 2,2 cm. Guldfärgad urtavla med stavindex. Senare armband från Hermés i brunt läder. Längd ca 21 cm.

Bruksslitage. Ej fuktionstestad.

Lähtöhinta
4 000 SEK