BROR EDVIN BENGTSSON, tillskriven, olja på pannå, otydligt signerad och daterad 1908.

Marint motiv. Bildmått 34,5 x 50 cm.

Ytslitage. Skador och fläckar. Pannå släppt något från ram. Limrester.

Lähtöhinta
2 500 SEK