Björn Hedlund

(Ruotsi, Syntymävuosi 1953)
Björn Hedlund
(Ruotsi, Syntymävuosi 1953)

BJÖRN HEDLUND,"INGEMANSLAND". Mapp med 14 färgetsningar. Signerade och numrerade 3/20.

Bladstorlek 33,5 x 25.

Bruksslitage, mapp med slitage samt utvändig fläck.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet