RESEKOFFERT, 1900-talets första hälft.

Inredning med galgar samt 5 inredda fack. Ribbor av trä. Beslag av mässing. Längd 128. Bredd 56. Höjd 40 cm.

Slitage. Repor och märken. Smärre skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK