TEKÖK på RECHAUD, pläter, 1900-talets första hälft.

3-delad, kanna, brännare och benställning. Total höjd 40 cm.

Bruksslitage. Repor, stötmärken och anlöpningar. Mindre rostangrepp.

Lähtöhinta
1 500 SEK