489206

KAFFESERVIS, 4 delar, vitmetall, kontrajugend, 1900-talets första hälft.

Kaffekanna, sockerskål med lock, gräddkanna samt bricka. Längd 11-56, höjd 2,5-33 cm.

Bruksslitage, bricka med fläckar och repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK