Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:
489244

ARMBANDSUR, dam, Candino, 18k guld, 1900-talets mitt.

Kvadratisk boett, ljusurtavla med stavindex i guld, märkt" Candino AUTOMATIC GOLD SIGNS", litet fönster för datum visare. Plexiglas. ca 28x28 mm. Armband i svart skinn.

Repor. Slitage. Armband troligen ej original. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK