Kvadratisk boett, ljusurtavla med stavindex i guld, märkt" Candino AUTOMATIC GOLD SIGNS", litet fönster för datum visare. Plexiglas. ca 28x28 mm. Armband i svart skinn.
Repor. Slitage. Armband troligen ej original. Ej funktionstestad.