GLASSERVIS, 76 delar, "Junior", Kosta.

12 rödvinsglas
17 vitvinsglas
12 champagnekupor
11 seltersglas
12 starkvinsglas
12 sherryglas
2 askar med plats för 3 glas i varje medföljer.

Obetydligt bruksslitage. Något enstaka med fotnagg.

Lähtöhinta
10 000 SEK