Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

SKRIVBORD, engelsk stil, omkring 1900-talets mitt.

Skiva delvis klädd med skinn. 3 lådor i sarg. 2 hurtsar med sammanlagt 5 lådor. Längd 120, bredd 60, höjd 78 cm.

Slitage. Skador, fläckar och bortfall. Hål på skinn. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK