Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:
490308

VÄGGPENDYL, s k lodregulator, GB, omkring år 1900.

Fanerat med valnöt. Dekor av kannelerade pilastrar. Uppsvängt krön. Pendel och 2 lod finns. Höjd ca 135 cm. Nyckel finns.

Ej funktionstestad. Fanerskador. Repor och märken. Löst dekorelement. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 000 SEK