LJUSLYKTA, mässing, Pierre Forsell, Skultuna 1960/70-tal

Hängande ljuslykta i gallermodell för ett kronljus. Löstagbar upphängning. Höjd 35/117 cm. Märkt Skultuna 1607 F

Smärre bruksslitage, repor och fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK