490382

KANNA, tenn, Carl Gerhard Lemon, Göteborg 1845.

Cylindrisk. Randdekor. Svängd hänkel. Höjd 25 cm.

Bruksslitage. Hänkellagning. Repor och märken.

Lähtöhinta
2 000 SEK