491346

KAFFEKANNA, tenn, Gustaf Wilhelm Lindberg, Örebro 1852.

Tunnformad. På 3 bladfötter. Svärtad trähänkel. Höjd 19 cm.

Bruksslitage. Repor. Några bucklor.

Lähtöhinta
2 000 SEK