Utagawa Kunisada Kochoro Toyokuni III

(Japani, 1786-1865)
(Japani, 1786-1865)

UTAGAWA KUNISADA KOCHORO TOYOKUNI III, hans art, 2 st, träsnitt.

Figurscener. Bildmått 38,5x26 respektive 37x24,5 cm.

Ytslitage. Skador, veck och fläckar. Något sneda. Ej examinerade ur ram.

Lähtöhinta
1 500 SEK