BESTICKSERVIS med SCHATULL, 23 delar, nysilver och pärlemor, FA & Co, England, omkring år 1900.

Fruktbestick. Graverad blomsterdekor. Skaft i pärlemor.
Knivarnas längd 18,5 cm. Gafflarnas längd 14,5 cm. En gaffel utan skaft medföljer.

Bruksslitage, repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK