GUILLIAUME COUSTOU, efter, skulptur s k Marlyhäst, 1800-/1900-tal.

Man med stegrande häst. Höjd 47. Längd 40 cm.

Ytskikt med slitage och repor. Lös svans. Dekorelement saknas bl a tömmar.

Lähtöhinta
3 000 SEK