492102

PARAPLYSTÄLL, mässing och koppar, 1900-talets andra hälft.

I form av paraply, dekor i form av blomsterbuketter, på tassfötter. Höjd ca88cm.

Slitage. Bucklor. Knopp lös.

Lähtöhinta
1 500 SEK