492194

SKRIVBORDSET samt ETT PAR KANDELABRAR, tenn. Carl Erik Borgström, Ystad Metall. 1935.

Två bläckhorn samt brevkniv. Längd 30, bredd 14, höjd 8.
Ett par kandelabrar med två ljusarmar. Höjd 16.

Slitage. Märken och repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK