BESTICKSERVISDELAR, 51 stycken, "Uppsala", MGAB Linköping, främst 1960/70-tal. Total vikt ca 2370 gram inkl knivblad.

5 matgafflar, 12 bordsknivar, 6 bordsgafflar, 6 smörgåsknivar, 6 smörgåsgafflar, 2 matskedar, 6 bordsskedar, 6 efterrättsskedar, uppläggningssked, såsslev.

Bruksslitage och repor.

Lähtöhinta
8 000 SEK