SKOR, gummistövlar, Burberry

SKOR, gummistövlar, Burberry

Svarta med brunt läderband på skaftet med metalldetalj märkt Burberry. Sula märkt "Made in Italy" och innersula märkt "Burberry". Enligt märkning storlek 40, klackhöjd ca 2,5 cm, skaftets höjd ca 36 cm. Orginalkartong medföljer.

Slitage. Repor. Smuts.

Lähtöhinta
1 500 SEK