Anders Zorn

(Ruotsi, 1860-1920)
Anders Zorn
(Ruotsi, 1860-1920)

ANDERS ZORN. Akvarell. Signerad Zorn. Utförd 1876/1877

Dalstuga. 21,5 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Muut tiedot

Upptagen i Zornmuseets arkiv 1982.

Lähtöhinta
30 000 SEK