Marco Cecioni

(Italia)
Marco Cecioni
(Italia)

MARCO CECIONI, olja på duk, signerad och daterad 1990.

"Fågel på röda cyrkel 1990/1991". 42 x 42 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK